Haber

Bahar Candan kimdir? Sosyal Medya fenomeni Bahar Candan Sevgilisinden Dövüldü! Detaylar burada…

İşte Benim Tarzım yarışıyla adını geniş kitlelere duyuran Bahar Candan, gündemin öne çıkan isimlerinden biri oldu. Sosyal medya paylaşımlarıyla tepki çeken Bahar Candan, son dönemde sıklıkla karşılaştığımız fenomenler arasında yer aldı. Hakkında kara para aklama iddiaları öne sürülen Bahar Candan hakkında soruşturmalar da hızlandı. Peki Bahar Candan kimdir? Bahar Candan ne yapıyor? Bahar Candan gözaltına alındı ​​mı?

Tüm detaylar içeriğimizde…

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998’de İstanbul’da doğdu. 25 yaşındaki Bahar Candan, Yardımcı Doçent Hakan Candan’ın ortanca kızıdır.

Bahar Candan ne yapıyor?

Bir döneme damga vuran İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla tanıdığımız Bahar Candan’ın da tıpkı ablası Nihal Candan gibi hukuk öğrencisi olduğu biliniyor.

Bahar Candan’ın şarkıları

‘Dondurma Gibisin’ ve ‘Dom Pérignon’ isimli iki şarkı yayınlayan Bahar Candan, ‘Here Benim Stilim’den sonra benzer Doya Doya Moda yarışmasında da adından söz ettirdi.

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Bahar Candan, paylaştığı hemen hemen her paylaşımla gündem oluyor.

İddialı paylaşımları, konuşma şekli, giyim tarzı ve sık sık değişmesiyle dikkat çeken Bahar Candan hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Bahar Candan Gözaltına Alındı, Neden?

Sosyal medya fenomeni Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler kara para aklama iddiaları nedeniyle gözaltına alındı.

erzin-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu