Teknoloji

Hepsiburada, Deprem Yardım Kampanyası kapsamında afet bölgelerine yardım sağlayan firmalardan biri oldu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremin ardından Hepsiburada, özellikle deprem bölgelerinde ihtiyaç sahibi olan bazı temel ihtiyaçları AFAD aracılığıyla gönderecek.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremin ardından Hepsiburada, özellikle deprem bölgelerinde ihtiyaç duyulan bazı temel ihtiyaçları AFAD aracılığıyla gönderecek. Sarsıntı Dayanışma Kampanyası kapsamında Hepsiburada kullanıcıları, bölgelerde ihtiyaç duyulan temel işleri satın alıyor ve platform, satın alınan bu temel ihtiyaçları depremzedelerle buluşturuyor.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi ile Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde meydana gelen depremlerin etkileri Hatay, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Adıyaman ve birçok ilde hissedildi. Birçok vatandaşımızın kayıplar verdiği bölgelerde insanların barınma ve beslenme gibi temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandıkları bilinmektedir. Hepsiburada platformu da bu konuda duyarlı olacak ve farkındalık yaratacaktır. AFAD iş birliği ile depremzedelerin ulaşamadığı temel ihtiyaçlarını halkın yardımıyla deprem bölgelerine gönderiyor.

“Hepsiburada olarak Ticaret Bakanlığımızın başlattığı Deprem Yardım Kampanyasına biz de katılıyoruz. Temel ihtiyaç malzeme siparişlerinizi herhangi bir ticari amaç gütmeden AFAD koordinasyonunda deprem bölgesine ulaştıracağız.” açıklama yaptı.

Depremzedelere yardımcı olmak için hazırlanan sayfada eser listelerinin güncel tutulduğu ve referans olması için çalışmaları sepetinize ekleyebileceğiniz paylaşılıyor. Sipariş edilen işlerin yardım noktalarına teslim edilmek üzere gönderileceği belirtildi. “Bu ürünler arasında tuvalet kağıdı, çadır, çay, powerbank, bebek bezi, ped, pil, biberon, ısıtıcı, termal battaniye, yatak, telsiz, bot, elektrikli ısıtıcı, eldiven, baret, gözlük, giysi ve bebek maması. alıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu