Teknoloji

Yeni ISUZU N Serisi Tanıtıldı: Şimdi Elektrikli

Türkiye’deki tedarik sektörünün büyük bir kısmı bir Japon otomotiv şirketidir. ISUZU tarafından üretilen kamyonları tercih etmektedir. Her türlü gıda, ulaşım ve hatta yerinde satış için kullanılan ISUZU’nun ” N Serisi“2007’den sonra ilk kez yenilendi.

ISUZU’nun dondurma kamyonları çok ikonik bir tasarıma sahipti. Bu tasarım artık modern bir oldu. Tasarım ekibi, yıllardır ilk kez modifiye ettikleri kamyona yeni bir ızgara ekledi. Ayrıca aracın farları yeni nesil LED aydınlatma ile değiştirildi. Aracın içi artık çok daha rahat.

İşte ISUZU’nun yeni N Serisi kamyonu

*ISUZU N Serisi, Japonya’da “ELF” olarak satılmaktadır.

ISUZU tarafından yenilenen tır, iç mekanda koltuk ısıtma ve yarı dijital gösterge ekranı gibi yeni özelliklerle donatıldı. Ayrıca hız stabilizasyonu, kör nokta uyarısı ISUZU’nun yeni kamyonunda şerit takip sistemi, trafik ışığı algılama, acil otomatik durdurma sistemi ve sürücü yorgunluk algılama gibi yeni nesil teknolojiler bulunacak. Tüm bunlara ek olarak ISUZU’nun N Serisi kamyonları da artık tam elektrikli versiyonlarasahip olduğunuzu da belirtelim.

Kapalı kasa olarak satın alındığında yenilenmiş dondurma kamyonu 2 ton yük Bir dondurmanın ortalama 75 gramlık bir yüke sahip olduğunu varsayarsak, bu tırlarda yaklaşık 30 bin paket dondurma taşınacak. Yeni nesil kamyonlar Türkiye’ye ne zaman gelecek? Bilinmeyen.

*Japonya’da trafik sağdan aktığı için tanıtılan modelde direksiyon sağda.

suloglu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu